Bize Ulaşın

GÜNDER
Uluslararası
Güneş Enerjisi Topluluğu
Türkiye Bölümü
+90 (312) 418 18 87

Mesaj Gönder

İletişim Bilgileri:

Mesaj:

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapatın.

Solar Sprint '18 Katılımcı Başvuru Kaydı

İletişim Bilgileri

Öğrenim Durumu:

Proje Hakkında

Başvurunuz başarıyla alınmıştır. Size en yakın zamanda ulaşacağız. Kapatın.

GÜNDER – Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü

Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu – Türkiye Bölümü (GÜNDER), Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu (International Solar Energy Society – ISES) in Türkiye Bölümü olarak, 3335 sayılı Uluslararası niteliklerdeki teşekküllerin kurulması hakkındaki Kanunun 1. Maddesine göre, Bakanlar Kurulunun 10 Şubat 1992 tarih ve 92/2752 sayılı kararı ile kurulmuştur.

GÜNDER in kurucu üyeleri olarak T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB), Elektrik İşleri Etüt İdaresi Genel Müdürlüğü (EİE), Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü (DMİ) ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarından konuya ilgili personeller, konu ile ilgili akademisyenler ve güneş enerjisi ile ilişkili konularda üretim ve ticaret yapan sanayiciler bulunmaktadır.

GÜNDER
http://www.gunder.org.tr

OSTİM ENERJİK

Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi, Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde 2007 yılında yapılan rekabet analizi neticesinde belirlenen dört stratejik alandan, destekleyici sektörleriyle birlikte geleceğin sektörü olarak belirlenmiş ve 2009 yılından itibaren alt yapı kurma çalışmalarıyla birlikte faaliyetlerine başlamıştır.

Sektörün mevcut durumundan yola çıkarak, Ostim Organize Sanayi Bölgesi sınırları içerisinde yer alan, yenilenebilir enerji ve çevre teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmaların yapısını incelediğimizde farklı profillerde firmalar karşımıza çıkmaktadır. Birincisi doğrudan enerji sektöründe üretim yapan firmalar, ikincisi ilgili ve destekleyici sektörlerde üretim yaparken sektörün katma değerindeki artış ve yasal düzenlemelerdeki gelişmeler doğrultusunda yatırımlarını enerji sektörüne de yönlendiren firmalar ve üçüncüsü sektörü takip ederek gelecek planı yapmak üzere bulunan firmalardan oluşmaktadır.

Ostim Enerjik
http://www.ostimenerjik.com

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV)

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) veriye dayalı politika analizi yapmak ve politika tasarım sürecine katkı sağlamak üzere bir grup işadamı, bürokrat ve akademisyen tarafından kuruldu.

TEPAV’da Türkiye’deki fikir tartışmalarının veri içeriğini artıracak çalışmalar yapmak için Aralık 2004’te faaliyetlerimize başladık. Politika önerileri geliştirmenin yanı sıra, ilgili alanlarda somut projeler geliştirerek, üzerinde çalıştığımız fikirlerin hayata aktarılmasına da katkı sağlıyoruz.

TEPAV
http://www.tepav.org.tr

SOLAR SPRINT'18

GÜNDER
Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü

Bestekar S. No:15/12 Kavaklıdere / Ankara, 06680

İletişim Bilgileri

E-posta adresi:
info@solarsprint.org

+90 (312) 418 18 87

Çalışma Saatleri - 09:00 - 16:00